בייבי לולי – כשהמשפחה שלכם מתרחבת, גם המשפחה שלנו מתרחבת!

בייבי לולי בצפת, זו לא עוד חנות למוצרי תינוקות, הלקוחות שלנו הם המשפחה שלנו וזו אחת הסיבות שהובילה אותנו להקים את אתר האינטרנט, כדי שבכל מקום ושעה תוכלו ליהנות ממגוון המוצרים שלנו, במחירים הטובים ביותר והכי חשוב, עם השירות הטוב ביותר!

בייבי לולי קמה לפני כ-14 שנים כאשר חיפשנו כמשפחה מקום בו נוכל לערוך קניות לקראת הלידה, הבנו כי באזור אין מבחר חנויות למוצרי תינוקות, והאמהות והאבות לעתיד צריכים לנסוע רחוק בכדי לקנות את המוצרים הדרושים למשפחה המתרחבת.

המוטו שמוביל אותנו הוא השירות והאמינות, הלקוח במקום הראשון, ולפי הצורך שלו אנו נספק את המוצרים, לא לפי עודפי מלאי או היצע בשוק, אנו מקפידים על הקשבה ללקוחות, אצלנו תרכשו את מה שאתם באמת צריכים, לשימוש שלכם, לגידול הילד שלכם בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

איכות המוצרים, החדשנות, העיצוב ורמת השירות הם חלק בלתי מתפשר מיתרונות החברה.

בבייבי לולי צפת מגוון רחב של מוצרים, בין היתר לפי מחלקות:

עגלות וטיולונים – של החברות הטובות במשק, כאשר אנו בוחרים לשווק מוצר של חברה מסוימת אנו בודקים עבורכם, את הנוחות, הבטיחות ונותנים את האחריות לכל המוצרים – כך שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים כי ביצעתם רכישה טובה! (בין היתר ממותגי: צ'יקו CHICCO, עגלות גרקו GRACO, Baby Jogger בייבי ג'וגר,  גו בייבי GoBabyGo ועוד…)

בטיחות לרכב – מושבי בטיחות, סל-קל ואביזרים נוספים.

ריהוט – של חברת "סגל", מותג פעיל למעלה מיובל בתחום ומתחייב לאיכות ללא פשרות, עיצובים ומגוון פתרונות.

תחומים נוספים כמו: הרגעה והאכלה, אמבטיה והיגיינה, צעצועים, הליכונים, ביגוד ומוצרים לפגים.

לא פעם, קהל הלקוחות הרחוק שלנו,  חוזר  שוב ושוב בעקבות השירות וטיב המוצרים, מירושלים והמרכז, המגיעים לצפת לפסטיבל הכליזמרים או מטיילים באזור ונכנסים לרכוש ביקשו מאתנו להקים אתר, מבחינתנו, המשפחה קודמת להכל ולכן הקשבנו ללקוחות שהם כמו משפחה והנה, באתר שלנו תוכלו לבצע רכישה מקוונת, באמצעות תשלום מאובטח, משלוח מהיר ואמין, ובכל עת אנו זמינים גם בטלפונים 04-692-0386 | 050-2615970   לשירות לקוחות כאילו הגעתם לחנות.

אחריות ושירות – במקום הראשון, גם למוצרים שלא חלה עליהם אחריות יצרן/יבואן, תקבלו מאתנו את השירות והאחריות (כמובן, בהתאם לשימוש במוצר), אצלנו מיד לאחר הרכישה, הצטרפתם למשפחה ונלווה אתכם בכל שאלה/צורך גם לאחר האספקה.